Identyfikacja wizualna kluczowym elementem budowania marki

Identyfikacja wizualna kluczowym elementem budowania marki

Czy potrafisz wymienić logotypy znanych marek? Oczywiście, że tak! Właśnie to wyróżnia je na tle innych firm z danej branży. Sprawdź, jak ważna jest spójna identyfikacja wizualna i postaw na widoczne z daleka litery blokowe!

Budowanie marki to niezwykle istotny proces, pozwalający wyróżnić się na tle konkurencji z danej branży i zdobyć nowych klientów. Wśród wielu elementów, o których należy pamiętać, kluczowa jest identyfikacja wizualna. Składa się na nią kilka czynników, a ich staranne przemyślenie i wybór może zadecydować o powodzeniu w biznesie. Co będzie tutaj pomocne?

Przyciągnij wzrok klienta kasetonem

Znane marki mają to do siebie, że łatwo je rozpoznać – na przykład po charakterystycznym logo i określonych barwach. Aby połączyć jedno z drugim i sprawić, że logotyp będzie rzucał się w oczy, warto zainwestować w kasetony reklamowe. W toPROMO oferujemy różnego rodzaju kasetony: frezowane, tekstylne oraz winylowe, przygotowywane według gotowego projektu naszych klientów lub tworzone od podstaw we współpracy z nimi. Zapewniamy kasetony z dibondu. Zamawiając taki produkt, można wybrać, jakie ma on mieć wymiary i zdecydować się na formę oraz kolor grafiki. Wiemy, że duże gabaryty mogą wymagać wzmocnienia za pomocą aluminiowych profili. Proponujemy zatem takie wzmocnienie za dodatkową opłatą.

Do wnętrz i na zewnątrz

Kaseton reklamowy
W naszej ofercie mamy zarówno produkty, przeznaczone do promocji marki we wnętrzach (targi, stoiska reklamowe, witryny sklepowe), jak i kasetony zewnętrzne oraz litery przestrzenne znane także jako litery blokowe oraz litery LED, przeznaczone do montażu na elewacji budynku. Ten ostatni element wykonujemy na zamówienie, stosując aluminiową taśmę oraz plexi. Litery są podświetlane specjalnymi modułami LED od uznanych producentów, co stanowi gwarancję długotrwałego, niezawodnego świecenia oraz oszczędności energii elektrycznej. Właściwie dobrane litery 3D, spójne kolorystycznie z innymi elementami identyfikacji wizualnej na pewno zostaną zauważone. Cena wykonania takiego napisu zależna jest od jego wysokości bądź szerokości – w zależności od tego, który wymiar jest większy i przy bardziej skomplikowanych kształtach cena ustalana jest indywidualnie. W asortymencie posiadamy także blokowe litery LED z możliwością wyboru czcionki, koloru boków oraz barwy oświetlenia. Za dodatkową opłatą możliwe jest zamontowanie sterowania świeceniem.

Jeśli szukałeś producenta liter przestrzennych i kasetonów – już go znalazłeś! Chcesz wiedzieć więcej? Masz ciekawy projekt lub potrzebujesz pomocy w przygotowaniu zewnętrznych i wewnętrznych podświetlanych elementów identyfikacji marki? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i do kontaktu!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.