Nowoczesna technika reklamy świetlnej

Nowoczesna technika reklamy świetlnej – kasetony reklamowe z licem frezowanym z dibondu

Coraz to nowsze rozwiązania są w stanie przyczynić się do sukcesu każdej firmy, niezależnie od branży. Jednym z rozwiązań, które przyciąga uwagę, jest z pewnością kaseton z licem frezowanym z dibondu. Co to takiego i czy warto w niego zainwestować?

Nowoczesna reklama

Kasetony reklamowe z licem frezowanym z dibondu to nowoczesne rozwiązanie reklamy świetlnej, które jest jednocześnie eleganckie, efektowne i do tego praktyczne. Niemniej ważna jest funkcjonalność – tego typu reklamy, dzięki podświetleniu LED, są bardzo czytelne i przejrzyste, co wpływa pozytywnie na odbiór przez potencjalnych klientów.

Czym jest dibond?

Dibond to materiał warstwowy, na który składają się 2 warstwy aluminium o grubości około 0,3 mm oddzielone tworzywem – rdzeniem LDPE. Wszystkie te elementy tworzą wytrzymałą i sztywną konstrukcję o szerokiej palecie barw i ozdobnych wykończeniach. Przód tego typu reklamy posiada zgiętą krawędziowo płytę dibondu, tworzącą elegancko wykończoną spójną bryłę z wyciętymi napisami, kształtami i logotypami.

Oświetlenie kasetonu z dibondu

Wybór odpowiedniej reklamy dla biznesu nie jest prosty. Istnieje wiele kwestii, które przemawiają za jednym rozwiązaniem, jednocześnie odwodząc od drugiego. Z pewnością zaliczyć do nich można podświetlenie. W przypadku kasetonów z licem frezowanym z dibondu możesz liczyć na podświetlenie, które sprawi, że reklama będzie nadal doskonale widoczna w nocy czy też przy złych warunkach pogodowych. Należy jednak zaznaczyć, że tego typu rozwiązanie nie świeci tłem, jak standardowe kasetony, a w zamian podświetlone są litery, jak i logo. Dodatkowo mogą mieć oświetlone boki wystające ponad powierzchnię kasetonu. Nie można zapomnieć, że reklamy kasetonowe z licem frezowanym z dibondu podświetlane są światłem LED, a co za tym idzie, są znacznie bardziej wytrzymałe niż standardowe, jak i lepiej zauważalne.

Elastyczna wycena

Choć firm oferujących tego typu reklamy jest wiele, nie tylko w Małopolsce, ale w całym kraju, to oferta naszego przedsiębiorstwa z pewnością jest niezwykle atrakcyjna. Ze względu na wiele czynników – wielkość kasetonu, wielkość loga, rozmiar liter, jak i ich ilość, cena jest zawsze indywidualnie dobierana do zlecenia.

Zobacz również – litery 3D.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.