Czarne litery przestrzenne świecące w nocy na biało

Kolejne ciekawe logo w naszym portfolio, posiadające wiele małych nieregularnych elementów które miały zostać wykonane i zamontowane bez widocznych łączeń. Z uwagi na miejsce montażu było to możliwe, gdyż cała instalacja znalazła się od strony dachu dając zamierzony efekt dopasowany do tego ekskluzywnego miejsca.

identyfikacja wizualna

Mnóstwo elementów

Reklama została wykonana ze specjalnej plexi Day & Night, która w dzień jest czarna – natomiast w nocy po podświetleniu świeci białym światłem. Pozostałe elementy żółte zostały przygotowane ze specjalnej plexi do podświetleń o zwiększonej przepuszczalności oraz oklejone profesjonalną folią do podświetleń w celu uzyskania idealnie dobranego koloru logotypu klienta.

Logo na recepcji

Litery przestrzenne ze styroduru to bardzo popularna forma reklamy i designu wnętrz. Niestety technologia wykonania ” wzbogaca ” nam litery o dodatkowe przecięcia w takich literach jak np.: O lub R. Na szczęście jest na to rozwiązanie a jest nim dodatkowe lico w tym przypadku z plexi bezbarwnej oklejonej folią w kolorze elementów logotypu. Razem z malowanym pod kolor bokiem styroduru oraz szklistym bokiem wycinanym laserem frontu dają ładny efekt.

Reklama producenta sprzętów sportowych

Wykonane tą samą technologią co logo na recepcji oraz sali głównej, logo producenta urządzeń dostępnych w obiekcie doskonale komponuje się z industrialnym stylem siłowni.

Kolejne logo klienta w strefie siłowej

Oklejanie ścian odbyło się na uprzednio przygotowanej powierzchni, aby zapobiec wszelkim nierównościom. Wydruk został wykonany na specjalnej folii z tzw. szarym klejem o zwiększonej grubości zapobiegającej przebijaniu ściany oraz nierówności. Dodatkowo wszystkie grafiki zostały zabezpieczone stałym laminatem matowym, która zapobiega rysowaniu się grafiki.

Motywujące zdjęcia w salach treningowych

Z uwagi na brak możliwości użycia lacobelu jako elementu zasłaniającego ekran, gdyż tafle występują w jednolitym kolorze na całej przestrzeni.  W skład całej realizacji weszło wykonanie szklanej płyty zadrukowanej od tyłu drukiem UV idealnie dopasowanym kolorem do lacobelu użytego już w lokalu. Całość dopasowana została na milimetry gdyż, musiał zostać dodatkowo niezadrukowany element gdzie znajdował się czujnik podczerwieni do pilota.

Olbrzymi kolarz w strefie zajęć spiningu

Wysokiej jakości zdjęcia dostarczone przez agencję klienta doskonale prezentują się na ścianach klubu.

Kolejna grafika na ścianie, tym razem w strefie fitness

W grupie podobno raźniej .. te Panie uczęszczają na każde zajęcia 🙂