LaRossa Restauracja

Połączenie liter blokowych z kasetonem frezowanym

Ze względu na odnowioną elewację i świeżo wyremontowane wnętrze budynku oraz wymagania klienta musieliśmy wymyślić jak wykonać a potem zamontować przestrzenne logo wykonane z liter blokowych na elewacji tak aby ukryć całą elektrykę nie wykorzystując podkonstrukcji oraz nie ingerując w ściany budynku, mieliśmy tylko wyprowadzony na zewnątrz przewód zasilający.

Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie liter blokowych z kasetonem dibondowym. Litery wykonane zostały z taśmy aluminiowej w kolorze złotym szczotkowanym a  lica liter z  plexi Opal LED, tył wykonany z PCV o grubości 10 mm. Kaseton wykonany z dibondu 3 mm w kolorze Gold Metallic. Kolor dibondu specjalnie dobrany tak aby pasował do koloru boków liter, dlatego też został wybrany z nie standardowej palety barw dostępnych dibondów. W kasetonie wyfrezowany napis restauracja podklejony plexi Opal LED 3 mm. Całość podświetlana modułami LED marki LG.

Ułożenie liter nad kasetonem pozwoliło nam na przeprowadzenie przewodów z każdej litery bezpośrednio do kasetonu i tam została ukryta cała elektryka.

Dla klienta zostało też wykonane logo w postaci dekoracji ściennej. Elementy logo w formie przestrzennej z dwóch rodzai plexi bezbarwnej 4 mm i srebrnego lustra 2 mm.

Ze względu na szeroką gamę produktów, które możemy wykonać zrobiliśmy jeszcze dla klienta napisy przestrzenne wycinane laserowo z plexi bezbarwnej 10 mm oklejanej folią kolorową oraz srebrną w dwóch odcieniach.

Klient:

LaRossa Restauracja

Category:

Identyfikacja wizualna, Kasetony, Litery przestrzenne

Date:

9 stycznia 2018