Materiały POS – ich rola w sprzedaży produktu

Materiały POS – ich rola w sprzedaży produktu

Współczesny marketing w dużej mierze ma miejsce w sieci i w innych środkach masowego przekazu. Nie znaczy to jednak, że można całkowicie odejść od tradycyjnych form reklamy. Właściwie zaprojektowane stoisko targowe czy ładna ścianka ekspozycyjna w miejscu sprzedaży? Czemu nie!

Aby skutecznie sprzedawać, trzeba dać się poznać potencjalnym klientom i zachęcić ich do zakupu. Tak popularna teraz reklama medialna to jedno, ale dobrze jest również postawić na promocję w postaci materiałów POS. Dlaczego jest to tak istotne i co obejmuje to zagadnienie?

Reklama na miejscu

Materiały POS mają za zadanie wesprzeć proces sprzedaży w określonym miejscu, na przykład w stacjonarnym sklepie. Pojęcie to obejmuje zarówno produkty spore, wielkopowierzchniowe (roll-upy, naklejki czy ścianki reklamowe), jak i mniejsze postacie reklamy (ulotki, bilonownice). Ze swej strony proponujemy materiały umożliwiające pozyskanie klientów podczas branżowych targów oraz na dużych przestrzeniach (np. stoisko promocyjne w galerii handlowej).

Wsparcie na każdym etapie

Swoim klientom oferujemy pomoc na każdym kroku tworzenia takiego stoiska. Obejmuje ona:

  • projekt stoiska targowego,
  • konsultację projektu na bieżąco, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania,
  • budowę poszczególnych elementów,
  • montaż stoiska.

Dzięki takiemu podejściu klient ma pewność, że ostateczny kształt będzie dokładnie odpowiadał jego wizji. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie uwzględniając specyfikę danej branży i wymagania zamawiającego.

Materiały POS

Czego nie powinno zabraknąć?

Na profesjonalnym stoisku, które wyróżnia się na hali wystawienniczej, powinny znaleźć się interesujące ścianki reklamowe widoczne dla spacerujących gości już z daleka. Takie ścianki prezentacyjne możemy przygotować na zamówienie, a ich cena jest uzależniona mi.in. od ich powierzchni. Warto pamiętać też o eleganckich kasetonach reklamowych oraz o literach podświetlanych za pomocą modułów LED. Na pewno wyróżnią one dane stoisko i sprawią, że potencjalni klienci chętniej będą do niego zaglądać podczas targów. W naszym asortymencie są również materiały, przeznaczone do tworzenia reklam, m.in. bezbarwne plexi czy PCV.

Sprzedaż na stoisku targowym, wyposażonym w odpowiednio zaprojektowane i spójne materiały POS będzie skuteczna. Zainteresowani danymi produktami klienci z pewnością nie przejdą obok, nie zauważając oferty czy ignorując ją. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Ci przygotować idealne stoisko!

PS. Mogą Cię też zainteresować kasetony podświetlaneLEDony

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.