Przestrzenne litery z plexi wycinane laserem z dodatkowym frontem oklejonym z folii.

Litery przestrzenne imitujące szkło z dokładnie dobranym kolorem logotypu dla wymagającego klienta. Klejone specjalnym transparentnym klejem o szybkim chwycie początkowym zapobiegającym osuwaniu się liter świeżo po przyklejeniu.

Szklana płyta zasłaniająca ekran telewizora.

Z uwagi na brak możliwości użycia lacobelu jako elementu zasłaniającego ekran, gdyż tafle występują w jednolitym kolorze na całej przestrzeni.  W skład całej realizacji weszło wykonanie szklanej płyty zadrukowanej od tyłu drukiem UV idealnie dopasowanym kolorem do lacobelu użytego już w lokalu. Całość dopasowana została na milimetry gdyż, musiał zostać dodatkowo niezadrukowany element gdzie znajdował się czujnik podczerwieni do pilota.

Zadruk UV plexi z frezowanymi otworami.

Sufit z uwagi na BHP został wykonany z zadrukowanej bezbarwnej plexi 2mm klejonej bezpośrednio do konstrukcji z płyt regips z podświetleniami bocznymi. Nasza firma jako ostatnia wchodziła z wykończeniami, co skutkowało tym, iż musieliśmy szczególnie dokładnie przeprowadzić pomiary, przygotowując projekt musieliśmy przenieść wymiary otworów sufitowych w których miały mieścić się lampy oraz nagłośnienie tak aby pokrywały się z wymiarami, które zostały przez nas wyfrezowane metodą obróbki skrawania CNC.