Garden Space

Kompleksowe obrandowanie obiektu

Przestrzenne litery blokowe

Litery blokowe to świetny rodzaj reklamy. Zaczęło się ” niewinnie ” od logotypu na nowym budynku połączonym z wielkopowierzchniową halą magazynową. Skończyło i kontynuując współpracę aktualnie wykonaliśmy takie zlecenia jak:

Pylon wjazdowy z najemcami

Naszym zadaniem zostało wykonanie wjazdowego pylonu dibondowego ze stalową konstrukcją wewnątrz, pozwalającego na ewentualną zmianę podświetlanych modułów. Został wykonanie dokładnie na wzór stojącego obok drugiego wjazdu już istniejącego, jednak rozszerzony o podświetlane moduły oraz soczystozielony pionowy pas przez całą wysokość.

Wielkopowierzchniowe reklamowe siatki mesh

Trzy siatki mesh o łącznej powierzchni blisko 190m2 umiejscowione na konstrukcji stalowej od strony głównej drogi to skuteczna forma promocji.

Przestrzenne logo ze styroduru z frontem z plexi

Tuż przy wejściu do głównej siedziby firmy zostało wykonane przestrzenne logo ze styroduru wraz z frontem z plexi.

Tabliczki przydrzwiowe

Mieszczą się między logotypem a drzwiami wejściowymi, informując o markach stworzonych przez naszego klienta oraz firm dodatkowych znajdujących się w budynku. Zostały wykonane z dibondu szczotkowanego frezowanego z otworowaniami idealnie pod dystanse ze stali nierdzewnej dostosowanego do użytkowania na zewnątrz obiektów. Metodą druku UV bezpośrednio na dibondzie został wykonany wysokiej jakości pełnokolorowy nadruk.

Folie szronione

Budynek posiada 4wejścia, w tym 1 główne oraz 3 wejścia bezpośrednio na ekspozycję produktów klienta.

Ekspozytor na karty podarunkowe

W pierwszej fazie zostały zebrane informacje o potrzebach i oczekiwaniach klienta wobec zlecenia. Przygotowaliśmy prototyp na podstawie przekazanych rozmiarów kart, wykonaliśmy również we własnym zakresie formatki z plexi 3mm ciętej laserem które miały pomóc klientowi przeprowadzić próbę funkcjonalności ekspozytora, gdyż zamówione przez niego karty dopiero miały dotrzeć. Całość udało się bardzo szybko zrealizować i przygotować do wysyłki na punkty sprzedażowe klienta.

Klient:

Garden Space Outdoor Design

Category:

Identyfikacja wizualna, Litery przestrzenne, Pylony, Tabliczki

Date:

10 stycznia 2018